RFP25N06L Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 25A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP25N06L Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 25A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP25N06L Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRLZ24N 20120118
RFP25N06LE   [替换型号]Replacement:ST STP20NE06L 20120101
全选
Total found 4 in 217540143