RFP17N06L Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP17N06L Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP17N06L Intersil   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRLZ24 20120118
RFP17N06L Harris   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2232 20120118
IRLZ24 IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Fairchild RFP17N06L 20120118
RFP17N06LE   [替换型号]Replacement:ST STP20NE06L 20120101
RFP17N06L Harris TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2232 20120101
全选
Total found 7 in 217540143